Asi si tím prošel každý ...

… rychlá levá a já ve 160 km/hod předjíždím sanitku. To je adrenalin. Už ji skoro nevidím v zrcátku, jenže přede mnou padají závory na železničním přejezdu a sanitka se blíží. O chvíli později vidím, jak ze sanitky vystupuje podsaditý chlapík. Jde k mému autu a řekne něco, co si budu pamatovat zbytek života: „Mladej, spěcháš do hrobu“?!

Bylo mi 21 a já si právě uvědomil, že riskováním se řídit nenaučím. Začal jsem přemýšlet, číst knížky a a sledovat videa závodníků. Hltal jsem úplně všechno. Postupně přišly výsledky. První meziplyn či krásně projetá kombinace zatáček. Někdy v té době táta přišel s nápadem, že si koupíme M3 na okruhy. Nakonec jsme s ní vydrželi jezdit po českých okruzích přes 6 let. Na nich jsem dostal coaching od špičkových závodníků jako Václav Pech, Sabine Schmitz, nebo Petr Fulín. Pečlivě jsem je pozoroval a učil se. Na okruzích i okreskách mám už sice naježděno dost a dost, ale krásná silnice mi pořád vykouzlí úsměv na tváři.

Pár let zpátky přišla nová výzva. Jedu se projet na svou oblíbenou okresku a potkám partu mladých kluků. Svezl jsem se s nimi a měli ohromný talent. Problém byl, že jezdili na limitu s pocitem, že se nic nemůže stát. Jako já deset let zpátky. Právě tady začal můj první coaching. Zamakal jsem na celém konceptu a to byl jen krůček od coachingu, který nabízím v současnosti.

JAK MĚ VIDÍ KLIENTI

VYBERTE SI COACHING

  • Kde? Přijedu za vámi.
  • Kdy? Domluvíme termín, který se vám hodí.
  • Jak dlouho? Záleží na vás.

Základní

Vstupní brána ke zlepšení řidičských dovedností. Nejprve se mrknu, jak jste šikovní. Pak probereme, co je potřeba zlepšit a spolu na tom zamakáme. Na konci každý dostane mé hodnocení v PDF, ať si můžete kdykoliv připomenout, na co se zaměřit.

1000 Kč/hod.
Stanovení cíle + analýza řidičské úrovně + zlepšení dovedností + hodnocení

Pokročilý

Tento typ obsahuje vše jako ZÁKLADNÍ a navíc v něm používám go-pro kameru a počítač, abych natočil váš pohled, práci s volantem, nebo průjezd zatáčkou. Na videu perfektně uvidíte, kde máte rezervy. Od klientů vím, že jim to pomohlo udělat pokrok nejrychleji.

1500 Kč/hod.
ZÁKLADNÍ COACHING + GO-PRO KAMERA + ROZBOR VIDEA

Profi

Něco pro fajnšmekry. Pro lidi, co milují řízení do morku kostí. Rozsah jako u POKROČILÉHO typu a navíc vezmeme moje Clio RS, kde si musíte vše zasloužit, nic neudělá za vás. Pak za volant skočím já, abych vám dal co nejlepší vzor a motivaci na sobě makat.

3000 Kč/hod.
POKROČILÝ COACHING + SVEZENÍ OD KOUČE + CLIO RS