fbpx
Special Drive

TRACKDAY PÍSEK

19.09.2020

Datum: 19.9.2020
Začátek a konec akce: 9:00 - 18:00

Letos poprvé vyzkoušíme oblíbený a technický okruh v Písku.  Pro Special Drive je to premiérová akce na okruhu, který je známý dlouhou levotočivou zatáčkou z kopce a vlásenkou do stoupání hned za cílovou rovinkou. Nebudou chybět novinky pro tuto sezónu jako ranní track walk, kde vás kouč Petr seznámí nástrahami okruhu nebo polední přednáška o tom, jak zlepšit čas na kolo při ostré jízdě na okruhu.

Kapacita je maximálně 30 aut dopoledne a 30 aut odpoledne, aby si každý dobře zajezdil.
Jezdí se bez omezení, jen v případě většího zájmu najednou, přejdeme na 15-ti minutové jízdy.
Různé konfigurace okruhu během dne, aby nebylo celodenní ježdění jednotvárné.
Ranní track walk s instruktorem vám umožní prohlédnout si detailně trať.
Coaching jízdy na okruhu od zkušeného profíka. Pro zájemce máme i závodní telemetrii.
Polední přestávka - kouč Petr vám ukáže, kde zlepšit čas na kolo a bude čas na vaše dotazy.
Fotky vašich aut z okruhu dostanete od našeho fotografa po akci v ceně ježdění.
Perfektní občerstvení zajišťuje ověřený catering S láskou Karel.Track walk (pěší prohlídka okruhu):
Závodníci si nový okruh vždy projdou, aby získali lepší přehled o tom co je čeká, jakou stopu budou volit při nájezdu do zatáček a kde budou brzdit. Náš instruktor Petr s vámi projde celý okruh zatáčku po zatáčce a podělí se s vámi o své zkušenosti, ukáže vhodnou stopu podle typu auta a prozradí vám i, který obrubník nakopává a přes který můžete bez obavy přejíždět.

Začátek 8:00 hod.
Konec 8:45 hod.
Nahlaste prosím účast dopředu na  info@specialdrive.cz

Coaching se závodní telemetrií:
Jako vždy na našich akcích, máte možnost využít profi instruktora Petra, který vám pomůže zlepšit vaši jízdu, nebo časy na kolo.

Pokud chcete zlepšit své řidičské dovednosti, bude pravděpodobně stačit Základní coaching. Pokud máte ale vyšší ambice, okruh dobře znáte a chcete zlepšit svůj čas na kolo, můžete s Petrem využít Pokročilý coaching, u kterého použije závodní telemetrii a GOPRO kameru pro detailní rozbor vaší jízdy zatáčku po zatáčce. Více informací o telemetrii najdete na zde. Pro rezervaci coachingu prosím pište na info@specialdrive.cz

Rozsah coachingu je minimálně 1 hodina
Cena 1.500 Kč/hod

Občerstvení:
Kdo jezdí na naše trackday už ví, že nebude chybět skvělé občerstvení od „S láskou Karel“. Budete si moci vybrat mezi signature burgerem, polévkou, wrapem, nebo palačinkou. Samozřejmostí je i domácí limonáda.

Fotky:
Na okruhu bude profi fotograf a vy si po akci můžete stáhnout fotky z našeho webu v plné kvalitě.

Další informace:
Helma není povinná, ale doporučujeme ji. Jízda souvislým driftem a pálení pneumatik je zakázáno. Lehký powerslide na výjezdu je povolen. Vedoucí okruhu bude přísně dohlížet na to, aby účastníci nevyjížděli na travnaté plochy. Vedoucí okruhu může měřit hlukový limit vašeho vozu a má právo nedovolit vjezd, pokud vaše auto překročí stanovený limit.

Storno podmínky:
Pokud účastník, který provedl registraci a uhradil startovné, nahlásí svou neúčast emailem na info@specialdrive.cz nejpozději do 4.9.2020, bude mu vráceno 100 % startovného. Pokud účastník nahlásí svou neúčast v termínu mezi 5.9. až 11.9.2020, bude mu vráceno 50 % startovného. Při nahlášení neúčasti od 12.9.2020 a dále bude účastníkovi vráceno 0 % startovného. Zájemci o akci, který do 5 dnů od registrace neuhradí startovné, bude jeho registrace zrušena.

Ceny

Cena při platbě do 04. září:

9:00 - 13:151800 Kč
13:45 - 18:001800 Kč
9:00 - 18:002900 Kč

Cena při platbě po 04. září a na místě:

9:00 - 13:152800 Kč
13:45 - 18:002800 Kč
9:00 - 18:003900 Kč

Registrace na akci

Formulář byl úspěšně odeslán. Děkuji!
Nastala chyba a formulář nebyl odeslán. Zkuste mě prosím kontaktovat jinak.
Vyberte typ ježdění: