fbpx
Special Drive

TRACKDAY MOST 2

18.10.2020

Datum: 18.10.2020
Začátek a konec akce: 9:00 - 16:00 hod.

Most je z velkých okruhů v ČR nejtechničtější a asi nejoblíbenější, protože na něm nepotřebujete tolik výkonu. Další trackday bude v zajímavém termínu v říjnu a vy se můžete těšit na track walk, přednášku a samozřejmě volné jízdy bez omezení na stinty. Na 15 minutové stinty přejdeme pouze pokud by hrozily fronty na vjezdu.

Kapacita je maximálně 30 aut dopoledne a 30 aut dopoledne, aby si každý dobře zajezdil.
Jezdí se bez omezení, jen v případě většího zájmu najednou, přejdeme na 15-ti minutové jízdy.
Ranní track walk s instruktorem vám umožní prohlédnout si detailně trať.
Coaching jízdy na okruhu od zkušeného profíka. Pro zájemce máme i závodní telemetrii.
Fotky vašich aut z okruhu dostanete od našeho fotografa po akci v ceně ježdění.
Časomíra - za cenu 200 Kč si můžete půjčit transpondér na měření časů s výsledky v aplikaci.
Polední přednáška - kouč Petr vám řekne, jak zvolit stopu na suchu a mokru a čemu se vyvarovat
Občerstvení zajišťuje Autodrom Most.Trackwalk (prohlídka okruhu na koloběžkách):
Závodníci si nový okruh vždy projdou, aby získali lepší přehled o tom co je čeká, jakou stopu budou volit při nájezdu do zatáček a kde budou brzdit. Náš instruktor Petr s vámi projde celý okruh zatáčku po zatáčce a podělí se s vámi o své zkušenosti, ukáže rozdíly v povrchu asfaltu, jak moc klouže červeno-bílý obrubník nebo jakou volit stopu do šikany vzadu, či do známé Meritorky.

Začátek 8:00 hod.
Konec 8:45 hod.
Kapacita je omezena na 20 osob, nahlaste prosím účast dopředu na  info@specialdrive.cz
Budeme mít pro vás připravených 20 koloběžek

Coaching se závodní telemetrií:
Jako vždy na našich akcích, máte možnost využít profi instruktora Petra, který vám pomůže zlepšit vaši jízdu, nebo časy na kolo.

Pokud chcete zlepšit své řidičské dovednosti, můžete s Petrem využít Pokročilý coaching, u kterého použije GOPRO kameru a rozbor na počítači pro detailní obrázek vaší jízdy zatáčku po zatáčce. V případě zámu může použít i závodní telemetrii. Více informací o telemetrii najdete na zde. Pro rezervaci coachingu prosím pište na info@specialdrive.cz

Rozsah coachingu 1 hodina
Cena Pokročilý coaching 1.500 Kč/hod

Coaching bez závodní telemetrie:
Od letošního roku má kouč Petr k sobě druhého kouče Filipa. Petr si Filipa po 5 let vychovával, učil ho závodní stopu, brzdné body, driftování apod. Strávili spolu spoustu hodin pilováním řidičských dovedností a pro sezónu 2020 je Filip k dispozici i vám. Využijte jeho služeb a posuňte svoje řízení kupředu. Pro rezervaci coachingu prosím pište na info@specialdrive.cz

Rozsah coachingu 1 hodina
Cena Základní coaching 1.000 Kč/hod

Občerstvení:
Trackday v Mostě je jedinou výjimkou, kde nemůžeme využít náš oblíbený catering S láskou Karel, ale rádi využijeme služeb Autodromu Most. Na výběr bude z několika hlavních jídel a nealkoholických nápojů.

Fotky:
Na okruhu bude profi fotograf a vy si po akci můžete stáhnout fotky z našeho webu v plné kvalitě.

Doplňující info:
Na místě bude možnost pronajmutí boxu (cena 1.500 Kč za jeden box), pokud by byla zima a chtěli jste mít komfort. Helma není povinná, ale doporučujeme si jí vzít. Driftování (pokud nebude sníh) je ředitelem Autodromu Most zakázáno.

Storno podmínky:
Pokud účastník, který provedl registraci a uhradil startovné, nahlásí svou neúčast emailem na info@specialdrive.cz nejpozději do 9.10.2020, bude mu vráceno 100 % startovného. Pokud účastník nahlásí svou neúčast v termínu mezi 10.10. až 16.10.2020, bude mu vráceno 50 % startovného. Při nahlášení neúčasti po 17.10.2020 bude účastníkovi vráceno 0 % startovného. Zájemci o akci, který do 5 dnů od registrace neuhradí startovné, bude jeho registrace zrušena.

Cena při platbě do 25. září:

9:00 - 16:005500 Kč

Cena při platbě po 25. září a na místě:

9:00 - 16:006500 Kč
Formulář byl úspěšně odeslán. Děkuji!
Nastala chyba a formulář nebyl odeslán. Zkuste mě prosím kontaktovat jinak.
Vyberte typ ježdění: