fbpx
Special Drive

Darujte radost z řízení

Telefon: +420 739 304 378

Máte možnost z někoho udělat gentlemana za volantem, druhého Belmonda, který projede rychle jakýkoliv závodní okruh a zároveň vás  bezpečně dopraví na místo. Ano, bezpečně! Tohle celé totiž není jen o zábavě, rychlosti a radosti z řízení, i když toho si obdarovaný užije dost. Jde především o zásady bezpečné jízdy, které učím a které jsou klíčové pro sportovní řízení auta. Váš dárek tak nabývá hodnoty pro řidiče i pro ty, které poveze.

Řidiči se obvykle chtějí učit ve vlastních autech, na která jsou zvyklí a která pak budou používat. Vůbec nezáleží, na tom jaké auto řídí. Záleží jen na chuti se učit. Coaching je individuální a vždy je zaměřen na zlepšení dovedností a odstranění chyb konkrétního řidiče. Proto se liší počet hodin i typ coachingů, který u mě řidiči absolvují. I během dvou hodin se dá hodně naučit a lekci si užít. Některým řidičům stačí jen pár hodin, jiní mě navštěvují celkem pravidelně. Jako dar doporučuji dvě až tři hodiny. Není neobvyklé, že si mé služby řidiči pak doobjednají, protože se zamilovali do řízení svého auta.

Pokud se rozhodnete někoho obdarovat, můžete mu dát dárkový poukaz, jehož součástí je i průvodní dopis na jméno obdarovaného, obsahující všechny potřebné informace a povídání, o čem vlastně coaching je. Nevíte-li si rady s tím, jaký coaching pořídit a na kolik hodin, nebojte se mě kontaktovat na mailu, nebo mi zavolat. Rád se s vámi poradím podle individuálních přání.

Jak vypadá můj coaching

VYBERTE SI COACHING

  • Kde? Přijedu za vámi.
  • Kdy? Domluvíme termín, který se vám hodí.
  • Jak dlouho? Záleží na vás.

Coaching s telemetrií

Coaching pro ty, co to s okruhy myslí opravdu vážně. Pokud už jezdíte velmi slušné časy, ale pořád máte pocit, že tomu něco chybí, jste na správné adrese. V rámci coachingu si vezmeme na pomoc telemetrii Racelogic, kterou používají i profi závodníci a odhalíme poslední slabá místa ve vaší stopě, v brzdění, nebo v nástupu na plyn a odkrojíme tak poslední desetinky z vašeho času.

4200 Kč/hod.
POKROČILÝ COACHING + ZÁVODNÍ TELEMETRIE

Pokročilý coaching

V pokročilém coachingu používám nad rámec základního go-pro kameru a počítač, abych natočil váš pohled, práci s volantem, nebo průjezd zatáčkou. Na videu lépe vidíte, kde máte rezervy a můžete se tak zlepšovat rychleji. V rámci pokročilého coachingu navíc mohu řídit vaše auto, abych vám předvedl řidičské techniky v praxi.

3000 Kč/hod.
ZÁKLADNÍ COACHING + GO-PRO KAMERA + ROZBOR VIDEA

Základní coaching

V názvu sice stojí "základní", ale tento typ coachingu je ideální pro většinu i velmi pokročilých řidičů. Nejprve si řekneme, jaké jsou vaše řidičské cíle a pak si zjistím, jak jste šikovní. Nakonec probereme, co je potřeba zlepšit a v jakém pořadí a začneme na tom makat. Hned po coachingu dostanete elektronické hodnocení se shrnutím jednotlivých dovedností, které vám pak usnadní trénink.

1800 Kč/hod.
Stanovení cíle + analýza řidičské úrovně + zlepšení dovedností + hodnocení