fbpx
Special Drive

Darujte radost z řízení

Telefon: +420 739 304 378

Máte možnost z někoho udělat gentlemana za volantem, druhého Belmonda, který projede rychle jakýkoliv závodní okruh a zároveň vás  bezpečně dopraví na místo. Ano, bezpečně! Tohle celé totiž není jen o zábavě, rychlosti a radosti z řízení, i když toho si obdarovaný užije dost. Jde především o zásady bezpečné jízdy, které učím a které jsou klíčové pro sportovní řízení auta. Váš dárek tak nabývá hodnoty pro řidiče i pro ty, které poveze.

Řidiči se obvykle chtějí učit ve vlastních autech, na která jsou zvyklí a která pak budou používat. Vůbec nezáleží, na tom jaké auto řídí. Záleží jen na chuti se učit. Coaching je individuální a vždy je zaměřen na zlepšení dovedností a odstranění chyb konkrétního řidiče. Proto se liší počet hodin i typ coachingů, který u mě řidiči absolvují. I během dvou hodin se dá hodně naučit a lekci si užít. Některým řidičům stačí jen pár hodin, jiní mě navštěvují celkem pravidelně. Jako dar doporučuji dvě až tři hodiny. Není neobvyklé, že si mé služby řidiči pak doobjednají, protože se zamilovali do řízení svého auta.

Pokud se rozhodnete někoho obdarovat, můžete mu dát dárkový poukaz, jehož součástí je i průvodní dopis na jméno obdarovaného, obsahující všechny potřebné informace a povídání, o čem vlastně coaching je. Nevíte-li si rady s tím, jaký coaching pořídit a na kolik hodin, nebojte se mě kontaktovat na mailu, nebo mi zavolat. Rád se s vámi poradím podle individuálních přání.

Jak vypadá můj coaching

VYBERTE SI COACHING

  • Kde? Přijedu za vámi.
  • Kdy? Domluvíme termín, který se vám hodí.
  • Jak dlouho? Záleží na vás.

Profi

Něco pro fajnšmekry. Pro lidi, co milují řízení do morku kostí. Rozsah jako u POKROČILÉHO typu a navíc vezmeme moje BMW, kde si musíte vše zasloužit, nic neudělá za vás. Pak za volant skočím já, abych vám dal co nejlepší vzor a motivaci na sobě makat.

3000 Kč/hod.
POKROČILÝ COACHING + SVEZENÍ OD KOUČE + BMW 3

Pokročilý

Tento typ obsahuje vše jako ZÁKLADNÍ a navíc v něm používám go-pro kameru a počítač, abych natočil váš pohled, práci s volantem, nebo průjezd zatáčkou. Na videu perfektně uvidíte, kde máte rezervy. Od klientů vím, že jim to pomohlo udělat pokrok nejrychleji.

1500 Kč/hod.
ZÁKLADNÍ COACHING + GO-PRO KAMERA + ROZBOR VIDEA

Základní

Vstupní brána ke zlepšení řidičských dovedností. Nejprve se mrknu, jak jste šikovní. Pak probereme, co je potřeba zlepšit a spolu na tom zamakáme. Na konci každý dostane mé hodnocení v PDF, ať si můžete kdykoliv připomenout, na co se zaměřit.

1000 Kč/hod.
Stanovení cíle + analýza řidičské úrovně + zlepšení dovedností + hodnocení