CO DOSTANETE A JAK VYPADÁ COACHING?

Kdo se v dnešní době chce naučit řídit, má na výběr z široké nabídky instruktorů a kurzů na závodních okruzích. Problémem však je, že okruh je specifický a některé okruhové návyky jako ostré brzdění, čistá stopa, nebo jízda na limitu nejde použít na okreskách. Právě proto dávám coaching na okreskách a snažím se řidičům ukázat, že i tam můžete jezdit bezpečně a zároveň sportovně.

V mém coachingu vždy kladu důraz na individuální přístup. Zajímám se o vaše nedostatky a jak vám je můžu pomoci odstranit. Nebojte, nebudu do vás hustit teorii, když danou věc děláte správně. Máte volnost si vybrat typ coachingu a jeho délku podle svých požadavků. Výhodou pro vás může být, že za vámi přijedu až domů, abyste mohli trénovat na vašich oblíbených okreskách.

Možná vás v tuto chvíli napadne, že nemáte sportovní auto, ale to vůbec nevadí. Mám vyzkoušeno, že klientům nejvíce prospívá coaching v jejich autě, které dobře znají, i když není sportovní. Kdo je tedy typický zájemce o můj coaching? Kdokoliv, kdo chce zlepšit řidičské dovednosti bez rozdílu věku, pohlaví, značky auta nebo zkušenosti za volantem.

VYBERTE SI COACHING

  • Kde? Přijedu za vámi.
  • Kdy? Domluvíme termín, který se vám hodí.
  • Jak dlouho? Záleží na vás.

Základní

Vstupní brána ke zlepšení řidičských dovedností. Nejprve se mrknu, jak jste šikovní. Pak probereme, co je potřeba zlepšit a spolu na tom zamakáme. Na konci každý dostane mé hodnocení v PDF, ať si můžete kdykoliv připomenout, na co se zaměřit.

1000 Kč/hod.
Stanovení cíle + analýza řidičské úrovně + zlepšení dovedností + hodnocení

Pokročilý

Tento typ obsahuje vše jako ZÁKLADNÍ a navíc v něm používám go-pro kameru a počítač, abych natočil váš pohled, práci s volantem, nebo průjezd zatáčkou. Na videu perfektně uvidíte, kde máte rezervy. Od klientů vím, že jim to pomohlo udělat pokrok nejrychleji.

1500 Kč/hod.
ZÁKLADNÍ COACHING + GO-PRO KAMERA + ROZBOR VIDEA

Profi

Něco pro fajnšmekry. Pro lidi, co milují řízení do morku kostí. Rozsah jako u POKROČILÉHO typu a navíc vezmeme moje Clio RS, kde si musíte vše zasloužit, nic neudělá za vás. Pak za volant skočím já, abych vám dal co nejlepší vzor a motivaci na sobě makat.

3000 Kč/hod.
POKROČILÝ COACHING + SVEZENÍ OD KOUČE + CLIO RS